Zobrazit pomocnou lištu Vodafone...
Vodafone park beta

Chci rychle poslat SMS.

Pokud chcete jen poslat zprávu, přihlaste se do Parku pomocí rychlého přihlášení. Po zadání čísla vám obratem pošleme vstupní kód.

Ve Vodafone parku platí Všeobecné podmínky. Stisknutím tlačítka Přihlásit se dáváte souhlas s těmito podmínkami.

Přihlásit se

Asi hledáte naši stařičkou SMS bránu. Zkuste to raději s Vodafone parkem, který toho umí mnohem víc.

  • Neopisujte číselný kód pořád dokola
  • Nepřepisujte číslo příjemce, jen si vyberte z adresáře
  • Přeneste si kontakty ze svého mobilu
  • Posílejte zprávy delší než 160 znaků

Pokud i přesto chctete jen odeslat zprávu na číslo Vodafone z veřejné SMS brány, klikněte na odkaz "Postat SMS" v zápatí stránky.

Komunikační portál Vodafone park poskytuje několik zajímavých služeb, které propojují svět mobilní komunikace s internetovým prostředím a nabízí tak pohodlné používání mobilních služeb v počítači.

SMS a MMS brána

Hlavní funkcí Vodafone parku je bezkonkurenčně nejlepší SMS brána na trhu, která nabízí všem uživatelům možnost posílat bezplatně SMS zprávy do sítě Vodafone. Zákazníci Vodafone mohou z Parku také pohodlně posílat SMSky a MMSky do sítí ostatních mobilních operátorů.

Záloha kontaktů

Všichni uživatelé mohou také využívat synchronizaci kontaktů, která umožňuje jednoduše zálohovat kontakty z mobilního telefonu. Kontakty je tak snadné obnovit ve chvíli přechodu na nový telefon nebo v případě jeho ztráty.

Historie zpráv a volání

Uživatelé s číslem od Vodafonu mohou pak navíc využívat archiv SMS / MMS zpráv a volání. Tato služba eviduje každou SMS a MMS zprávu odeslanou z Parku, ale také každou SMS a MMS zprávu odeslanou a přijatou z / do mobilního telefonu. Podobně archiv volání nabízí historii vašich příchozích a odchozích hovorů z mobilního telefonu až dva roky zpět.