Zobrazit pomocnou lištu Vodafone...
Vodafone park beta

Registrace / .

Pokud chcete jen poslat zprávu, přihlaste se do Parku pomocí rychlého přihlášení. Po zadání čísla vám obratem pošleme vstupní kód.

Pokud jste na Parku poprvé, zaregistrujte se prostřednictvím následujícího formuláře. Pokud jste už na Parku byli, přihlaste se zadáním vašeho telefonního čísla, se kterým jste se registrovali.

Ve Vodafone parku platí Všeobecné podmínky. Stisknutím tlačítka Přihlásit se dáváte souhlas s těmito podmínkami.

Pokud jste na Parku poprvé a nemáte vytvořený účet, kliknutím na tlačítko Registrovat se dáváte souhlas s Všeobecnými podmínkami, které platí ve Vodafone parku.

Registrovat se

Nejpohodlnější posílání SMS a MMS.

Vytvořte si svůj účet a získejte mnoho výhod.

Můžete posílat SMS zprávy do sítě Vodafone zdarma a do cizích sítí podle ceníku.

Komunikační portál Vodafone park poskytuje několik zajímavých služeb, které propojují svět mobilní komunikace s internetovým prostředím a nabízí tak pohodlné používání mobilních služeb v počítači.

SMS a MMS brána

Hlavní funkcí Vodafone parku je bezkonkurenčně nejlepší SMS brána na trhu, která nabízí všem uživatelům možnost posílat bezplatně SMS zprávy do sítě Vodafone. Zákazníci Vodafone mohou z Parku také pohodlně posílat SMSky a MMSky do sítí ostatních mobilních operátorů.

Záloha kontaktů

Všichni uživatelé mohou také využívat synchronizaci kontaktů, která umožňuje jednoduše zálohovat kontakty z mobilního telefonu. Kontakty je tak snadné obnovit ve chvíli přechodu na nový telefon nebo v případě jeho ztráty.

Služba od 1.11.2013 podporuje pouze operační systémy Android, iOS a Windows Phone.

Historie zpráv a volání

Uživatelé s číslem od Vodafonu mohou pak navíc využívat archiv SMS / MMS zpráv a volání. Tato služba eviduje každou SMS a MMS zprávu odeslanou z Parku, ale také každou SMS a MMS zprávu odeslanou a přijatou z / do mobilního telefonu. Podobně archiv volání nabízí historii vašich příchozích a odchozích hovorů z mobilního telefonu až dva roky zpět.